بهترین سرلاک چاق کننده

بهترین سرلاک چاق کننده

بهترین سرلاک چاق کننده

افزایش وزن همانند کاهش وزن، نیاز به سعی و تلاش دارد. در صورتی که کالری بیشتری را نسبت به آنچه که می سوزانید، در بدن خود ذخیره کنید، این مقدار کالری مازاد باعث افزایش وزن خواهد شد. تصور نکنید که با خوردن چند قرص سحرآمیز و جادویی، به راحتی بتوانید وزن خود را کم کنید اما چند نوع ویتامین وجود دارند که در افزایش و کاهش وزن موثر می باشند. یک سرلاک خوب و مقوی می تواند اکثر ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز شما را برآورده سازد و بهترین ویتامین ها را برای چاقی را برایتان به همراه آورد. در این مقاله ما سعی داریم تا شما را به بهترین سرلاک چاق کننده آشنا کنیم.

بهترین ویتامین برای چاقی ویتامین های گروه B است!!!!

ویتامین های گروه B عبارتند از:

 • تیامین (B1)
 • ریبوفلاوین (B2)
 • نیاسین (B3)
 • اسید پانتوتنیک (B5)
 • پیریدوکسین (B6)
 • بیوتین (B7)
 • اسید فولیک (B9)
 • کبالالین (B12)

این ویتامین ها برای انجام کامل عمل متابولیسم، ضروری هستند. نقش اصلی ویتامین های گروه B، متابولیسم کربوهیدرات ها، چربی ها، پروتئین ها و استفاده از انرژی ذخیره شده در غذا می باشد. به عنوان مثال، تیامین، به سلول های بدن کمک می کند تا کربوهیدرات ها به انرژی تبدیل شوند. به بیان دیگر، پائین بودن سطح یک یا چند نوع از این ویتامین ها، به این معنی است که متابولیسم بدن شما، خوب عمل نمی کند که همین باعث می شود تا وزن خود را به سختی کم کنید.

ویتامین تیامین(B1)

ویتامین ب1 به بدن برای هضم و جذب مواد غذایی و تبدیل آن ها به انرژی کمک می کند، این فرایند را در اصطلاح متابولیزم چربی ها، پروتئین ها و کربوهیدرات ها گویند. بسیاری از آنزیم ها از جمله آنزیم های گوارشی که وظیفه تجزیه مواد غذایی در دستگاه گوارش را بر عهده دارند برای تولید و فعال شدن نیازمند ویتامین B1 می باشند به همین جهت کمبود این ویتامین می تواند باعث بروز مشکلات گوارش از قبیل بی اشتهایی، پر خوری عصبی، مشکل در هضم مواد غذایی و غیره گردد. این ویتامین در اکثر سرلاک های وبسایت ما موجود می باشد.

ویتامین ریبوفلاوین(B2)

این ویتامین به تجزیه پروتئین ها، چربی ها و کربوهیدرات ها کمک می کند. ویتامین B2 نقش مهمی در نگه داشتن منبع انرژی بدن دارد. ریبوفلاوین می تواند در تبدیل کربوهیدرات به ATP کمک کند. بدن انسان ATP را از مواد غذایی تولید می کند و ATP نیز انرژی مورد نیاز را برای بدن تامین می نماید. ترکیب ATP برای ذخیره سازی انرژی در عضلات بسیار حیاتی است.

ویتامین نیاسین (B3)

ویتامین B3 با کمک سایر ویتامین های گروه ب برای متابولیزم پروتئین ها، چربی ها، کربوهیدرات ها و تبدیل آن ها به انرژی بدن را یاری می کنند. نیاسین این نقش را با فعال کردن دو آنزیم به نام های NAD و NADPH انجام می دهد. از آنزیم NAD برای تجزیه قند و اکسیداسیون اسیدهای چرب و تبدیل آن ها به انرژی در بدن استفاده می شود.

ویتامین اسید پانتوتنیک (B5)

ویتامین B5(ویتامین ب5) که نام دیگر آن اسید پانتوتنیک (Pantothenic Acid) است یکی از مهمترین ویتامین های گروه ب بوده که نقش های متعدد و بسیار مهمی در بدن انسان ایفا می کند.

ویتامین B5 برای فعالیت غدد فوق کلیوی، مقابله با استرس، تولید انرژی و تولید بعضی از هورمون ها از جمله هورمون های جنسی و متابولیزم چربی ها، کربوهیدرات ها و پروتئین ها مورد نیاز بدن است. منظور از متابولیزم، هضم، جذب و تبدیل مواد غذایی به انرژی است.

ویتامین پیریدوکسین (B6)

ویتامین B6 که همچنین به نام پیریدوکسین شناخته می‌شود، یکی از ۸ ویتامین گروه B است. تمام ویتامین‌های B به بدن کمک می‌کنند که مواد غذایی (کربوهیدرات‌ها) را به سوخت (گلوکز) تبدیل کند که از همین مکانیسم برای تولید انرژی استفاده می‌شود. این ویتامین گروه B که اغلب با عنوان ویتامین B کمپلکس شناخته می‌شوند، همچنین بدن را در سوخت‌وساز چربی‌ها و پروتئین‌ها در بدن کمک می‌کند. این ویتامین در اکثر سرلاک های وبسایت ما موجود می باشد.

ویتامین بیوتین (B7)

بیوتین برای تولید اسیدچرب و گلوکز لازم است؛ چراکه بدن ما برای تولید انرژی از این دو استفاده ‌می‌کند. بیوتین در بدن نقش یک کلید را بازی ‌می‌کند. این ویتامین به سلامتی پوست، رشته‌های عصبی، دستگاه گوارش، سوخت و ساز و سلول‌ها کمک ‌می‌کند.

ویتامین اسید فولیک (B9)

اسید فولیک به همراه ویتامین B12 و ویتامین C به هضم غذا و استفاده ی بدن از پروتئین و ساخت پروتئین در زمان لازم کمک می کند. اسید فولیک برای ساخت گلبول های قرمز خون و DNA (که عمل کنترل وراثت را انجام می دهد و راهنمایی برای فعالیت های سلول ها می باشد.)نیز لازم است.

ویتامین کبالالین (B12)

ویتامین B12، همچنین کبالالین نام دارد، یکی از 8 ویتامین B است. تمام ویتامین های B به بدن کمک می کنند که مواد غذایی (کربوهیدرات ها) را به سوخت (گلوکز) تبدیل کنند که برای تولید انرژی استفاده می شود. این ویتامین های B، که اغلب به عنوان ویتامین B شناخته می شوند، بدن نیز از چربی ها و پروتئین ها کمک می گیرند. این ویتامین در اکثر سرلاک های وبسایت ما موجود می باشد.

در ادامه می خواهیم تعدادی از بهترین سرلاک چاق کننده ها را برای شما معرفی کنیم:

سرلاک سیب و شیر هیپ Hipp

این سرلاک سیب و شیر از برند معتبر و خوش نام آلمانی هیپ Hipp می باشد که حاوی انواع مواد معدنی و ویتامین های B1 و B2 و B6 و B12 و . . . می باشد. این سرلاک با دارا بودن ویتامین های گروه B برای وزن گیری بزرگسالان و کودکان بسیار مناسب است.

سرلاک ماست و میوه هیپ Hipp

این سرلاک ماست و میوه از برند معتبر و خوش نام آلمانی هیپ Hipp می باشد که حاوی انواع مواد معدنی و ویتامین های A و C و B1 و B2 و B6 و B12 و . . . می باشد. این سرلاک با دارا بودن ویتامین های گروه B برای وزن گیری بزرگسالان و کودکان بسیار مناسب است.

سرلاک گندم سیاه هومانا Humana

این سرلاک گندم سیاه از برند معتبر و خوش نام آلمانی هیپ Humana می باشد که حاوی انواع مواد معدنی و ویتامین های A و C و B1 و B2 و بیوتین و B6 و B12 و . . . می باشد. این سرلاک با دارا بودن ویتامین های گروه B برای وزن گیری بزرگسالان و کودکان بسیار مناسب است.

سرلاک هشت غله و سیب با شیر هرو بیبی Hero Baby

سرلاک هشت غله همراه سیب مخصوص شب هروبیبی Hero Baby یکی از محصولات شرکت هروبیبی میباشد که سرشار از ویتامین های A, D, B6, B12 ، آهن، کلسیوم و روی میباشد. شما میتوانید این سرلاک را از 6 ماهگی به کودک دلبندتان بدهید. این محصول در کشور ترکیه تولید میشود و وزن خالص آن 200 گرم میباشد.

سرلاک هشت غله و رازیانه با شیر هرو بیبی Hero Baby

غذای کمکی هشت غله و رازیانه هروبیبی Hero Baby یکی از محصولات شرکت هرو بی بی میباشد که سرشار از ویتامین های A و C و B1 و B2, D, B6, B12 ، آهن، کلسیم و روی میباشد. شما میتوانید این سرلاک را از 6 ماهگی به کودک دلبندتان بدهید. این محصول در کشور ترکیه تولید میشود و وزن خالص آن 200 گرم میباشد.

سرلاک فرنی و شیر برنج با دارچین هرو بیبی Hero Baby

سرلاک شیربرنج و دارچین هروبیبی Hero Baby یکی از محصولات شرکت هروبیبی میباشد که سرشار از ویتامین های A, D, B6, B12 ، فولیک اسید، آهن، کلسیوم و روی میباشد. شما میتوانید این سرلاک را از 4 ماهگی به کودک دلبندتان بدهید. این محصول در کشور ترکیه تولید میشود ووزن خالص آن 200 گرم میباشد.

سرلاک 5 غله هاینز Heinz

این سرلاک 5 غله از برند معتبر و خوش نام روسی هاینز Heinz می باشد که حاوی انواع مواد معدنی و ویتامین های B1 و B2 و B6 و B12 و A و C و  . . . می باشد. این سرلاک با دارا بودن ویتامین های گروه B برای وزن گیری بزرگسالان و کودکان بسیار مناسب است.

امیدواریم با خواندن این مقاله شما را در انتخاب بهترین سرلاک چاق کننده یاری کرده باشیم.

3.7/5 (3 نظر)
دیدگاه شما

۴ دیدگاه

 1. نیما گفت:

  سرلاک جو دو سر هم برای بزرگسالان دارید؟

 2. بانو گفت:

  سرلاک برای چاقی بزرگسالان کدام بهتره؟ چگونه مصرف کنیم یعنی در چه زمانی در روز؟

  • پارلاک مارکت گفت:

   سرلاک های که در این پست معرفی شدن همه مناسب می باشد، با توجه به طعم های سرلاک انتخاب کنید. و می توانید در میان وعده استفاده کنید.

برگشت به بالا
فروشگاه اینترنتی