مکمل پدیاشور PediaSure

مکمل پدیاشور PediaSure

پدر و مادر ها همیشه در مورد سلامت جسمی و رشد مناسب قد و وزن کودک دلبندشان نگران هستند و همواره سعی می کنند تمام مواد مغذی را در رژیم غذایی کودکشان قرار دهند. اکنون اگر فرزندی دارید که هر غذایی را نمی خورد و یا به اصطلاح بد غذا است ما به شما شیر پدیاشور را توصیه می می کنیم. حال اگر می خواهید بدانید که مکمل پدیاشور مناسب فرزند شما می باشد یا عوارضی را برای فرزندتان ندارد و طرز تهیه شیر پدشاشور در ادامه توضیح می دهیم:

پدیاشور PediaSure چیست؟

مکمل پدیاشور یک غذای تایید شده بالینی می باشد که مواد غذایی حیاتی بدن کودکان را تامین می کند همچنین اگر کودک شما با کمبود لاکتوز مواجه است، پدیاشور این کمبود را به راحتی تامین می کند. پدیا شور برای وزن گیری کودکان مکمل خوبی است که اکثر پزشکان برای کودکانی که به دلایل مختلف از جذب مواد مغذی محروم هستند تجویز می کنند.

پدیا شور

سن و میزان مصرف پدیاشور

کودکان بالای 2 سال می توانند با میزان مصرف زیر از مکمل پدیاشور استفاده کنند:

کودکان 2 تا 8 سال: در حدود 1000 می لیتر در روز

کودکان 9 تا 13 سال: حدود 1500 میلی لیتر در روز

فواید استفاده شیر پدیا شور برای کودکان

مکمل پدیاشور برای وزن دهی، افزایش کالری و پروتئین بدن کودکان بسیار مفید است و همچنین حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

*افزایش وزن*

بعضی از کودکان به دلیل بیماری های مزمن یا به هر دلیل دیگری هر غذایی را نمی تواند مصرف کند. مکمل وزن دهی پدیا شور به کودکان لاغر کمک می کند تا با افزایش وزن، به وزن طبیعی خود برسند. اکثرا متخصصان تغذیه کودکان توصیه می کنند که پدیاشور را در رژیم غذایی کودکان قرار دهید.

*کالری*

شیر پدیاشور می تواند تا حدود زیادی کالری مورد نیاز روزانه کودکان را تامین می کند. کالری که در مکمل پدیا شور وجود دارد از شیر محلول و قند می باشد که موجب می شود طعم و عطر خوبی داشته باشد.

*چربی*

پدیاشور حاوی 9 گرم چربی می باشد که این چربی موجود در پدیا شور چربی شیر می باشد. پدیا شور ها حاوی حدودا 3 گرم چربی اشباع شده در هر وعده می باشند.

*پروتئین*

پروتئین ها یکی از مواد مغذی و ضروری بدن کودکان می باشد که هم انرژی مورد نیاز کودک را تامین می کند و هم موجب عضله سازی نیز می شود. پدیاشور حاوی 7 گرم پروتئین در هر وعده می باشد. پدیا شور همچنین دارای اسید های آمینه مورد نیاز بدن کودکان می باشد.

*ویتامین ها و مواد معدنی*

شیر پدیاشور غنی شده از ویتامین ها و مواد معدنی حیاتی و مورد نیاز بدن کودکان است. مصرف پدیاشور به صورت روزانه و منظم باعث می شود که به اندازه 25 درصد از کلسیم، 40 درصد از ویتامین C و 20 درصد از آهن مورد نیاز بدن کودکان را تامین کند.

پدیا شور

طرز تهیه شیر پدیاشور

برای تهیه 225 میلی لیتر از شیر پدیا شور، ابتدا 190 میلی لیتر از آب سرد را داخل لیوان ریخته و به آرامی 5 پیمانه سر صاف(موجود در قوطی) با 45/7 گرم از پدیا شور را در حال به هم زدن به آن اضافه کنید تا کاملاً حل و یکنواخت شود. با آماده سازی صحیح، هر میلی لیتر پدیا شور تقریباً معادل یک کیلو کالری انرژی تولید می کند. یک قوطی 400 گرمی از پودر، تقریباً معادل 9 وعده 225 میلی لیتری را ارائه می دهد. پدیاشور را می توان 1 تا 3 وعده در روز استفاده نمود.

5/5 (2 نظر)
دیدگاه شما

۲ دیدگاه

  1. لیلا گفت:

    بسیار مفید بود ممنون. اینا طعم های متفاوتی دارن یا فقط یک طعم هستن؟

برگشت به بالا
فروشگاه اینترنتی