کراتین چیست؟

کراتین پروتئینی است که به طور طبیعی در مو، پوست و ناخن های ما یافت می‌شود. ساختار مو تا 85 درصد کراتین است که هم ساختار داخلی و هم بیرونی ترین لایه را تشکیل می‌دهد.

کراتین نوعی پروتیین است که در موهای ما هم وجود دارد و استفاده از ماسک‌های کراتینه باعث میشود موهای ما لطافت و درخشندگی خاصی پیدا کند. این ماسک‌های رطوبت زیادی به موها می‌رساند و همین امر باعث می‌شود از موخوره جلوگیری شود. اگر موهای آسیب دیده و خشکی دارید بهترین انتخاب ماسک‌های کراتینه هستند.

ماسک‌های کراتینه انواع مختلف دارند بعضی از این محصولات را می‌توانید بعد از حمام استفاده کنید و بعضی درگیر را می‌توانید داخل حمام استفاده کنید بعد از زدن شامپو مقداری از ماسک را روی ساقه‌ی موهایتان بزنید و پنج دقیقه صبر کنید و بعد موها را به طور کامل آب‌کشی کنید.

سن، سشوار زیاد، درمانهای شیمیایی، شانه کردن تهاجمی و عوامل استرس‌زای محیطی میزان سلامت آن را کاهش می‌دهد.

5 Things You Can Do To Your Hair To Look Amazing

نبود کراتین باعث چه مشکلاتی برای مو می‌شود؟

از بین رفتن کراتین مو همچنین باعث می شود موهای شما شکننده، خشک، غیرعادی و در معرض موخوره باشد.

محصولات کراتین آرایشی ویتامین موی مای بیش از 20 سال است که تولید می‌شود و علاوه بر استفاده شخصی در سالن‌های حرفه‌ای آرایشگری برتر فروخته می‌شود! این ماسک کراتین برای موهای نازک آسیب دیده خشک، فر و مجعد استفاده می‌شود.

ماسک مو کراتین مای با قدرت ترمیم ساقه مو می‌تواند موهای شما را با کیفیت بهتری ارائه دهد و صرفا به سلامت ظاهر آن نمی‌پردازد بلکه پروتئین‌های این ماسک وارد بافت مو هم می‌شود.

راه حل درمان کمبود کراتین در مو چیست؟

اما علم مدرن یک راه حل مناسب برای درمان همه این مشکلات فراهم آورده است و آن ماسک‌های کراتین است.

فواید ماسک موی کراتین

ماسک‌های موی کراتینه باعث می‌شود موهای شما قدرت بازسازی خود را به دست بیاورند و همه تغییرات ناخواسته در موهای شما به دلیل ریزش کراتین به حداقل می‌رسد.

کراتین اجازه می‌دهد تا قسمت‌های آسیب دیده مو را با استفاده از آن دوباره پر کنید و به طور چشمگیری وضعیت موهای شما را بهبود بخشد. این ماسک‌ها که با انواع عصاره‌ها مانند روغن نارگیل، جوجوبا رتینول و آلوئه ورا و… مخلوط می‌شود، حتی در طی دو هفته آسیب دیده‌ترین موها را نیز بهبود می‌بخشد.

شما با خرید ماسک‌ موی کراتینه گلیس و لورآل السیواز فروشگاه پارلاک مارکت می‌توانید به سادگی دستورالعمل‌های آنها را دنبال کنید و نتایج را بعد از اولین استفاده مشاهده خواهید کرد!

سلام!

اگر سوال شما در سوالات متداول نبود ما آماده پاسخگویی هستیم

  • کد رهگیری پس از دو روز کاری توسط پیامک ارسال خواهد شد. درصورتی که پس از دو روز کاری کد رهگیری را دریافت نکرده اید از واتساپ پیگیری کنید.
  • سفارشات معمولا تا یک روز کاری، بعد از ثبت سفارش تحویل شرکت حمل و نقل انتخابی شما خواهد شد.
  • کد رهگیری مرسولات تیپاکس توسط خود شرکت تیپاکس توسط پیامک ارسال می شود. و از طریق لینک داخل پیامک می توانید پیگیری کنید.
  • پایین وب سایت نماد اعتماد الکترونیک قرار دارد با کلیک روی اینماد شما وارد صفحه مشخصات ما در سایت وزارت صنعت معدن می شوید، با بررسی سابقه ما و مشخصات ما می توانید اطمینان کافی را بدست آورید.
SocialSocial
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.