کلونیا چیست؟

کلونیا

کلونیا Kolonya

مایع ضدعفونی کننده دست کلونیا (kolonya) مخلوطی از الکل(۸۰%) و عصاره گیاهان و میوه‌های معطر میباشد و محلولی خوشبو کننده و ضدعفونی کننده است.مصرف کلونیا ریشه در فرهنگ و سنت مردم ترکیه دارد و از ایام قدیم تا به امروز پابرجا مانده است.

مردم ترکیه نه تنها خود همیشه ازآن استفاده می کنند، به مهمانان خود پس از صرف غذا حتی در رستوران ها نیز تعارف میکنند.کلونیا یکی از فرهنگ های ترکیه است که در این روزها بیشتر رنگ گرفته چون خاصیت ضدعفونی کنندگی که دارد برای جلوگیری از بیماری ها از جمله ویروس کرونا می تواند کمک کند.

کلونیا در ایران

ضدعفونی کننده دست کلونیا یکی از محصولات بی‌نظیری است که می‌تواند دست‌ها شما را از هرگونه آلودگی و عامل بیماری‌زا پاک کند. گاهی شما در مکان‌هایی هستید که به آب وصابون دسترسی ندارید. برای مثال وقتی در یک محیط عمومی مثل سالن زیبایی هستید که روزانه افراد زیادی در آنجا رفت و آمد می‌کنند، احتمال انتقال ویروس زیاد می‌شود.

برای خرید ضدعفونی کننده کلونیا کلیک کن

عملکرد محلول ضدعفونی کلونیا

آنتی باکتریال

ضد میکروب ها و ویروس

رایحه خوشبو

نشاط آور

عصاره طبیعی لیمو

مناسب انواع پوست

بدون حساسیت

ضدعفونی کننده های کلونیا

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا توصیه می‌کند از مواد ضدعفونی‌کننده با حداقل میزان ۶۰% الکل به بالا استفاده نمایید. به این ترتیب، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که در هربار استفاده بیشترین میزان میکروب‌ها از بین می‌رود.

الکل به‌ خوبی قادر است که انواع باکتری و ویروس را از سطح دست‌ها پاک کند و امکان رشد و تکثیر را از آنها بگیرد. کاربرد این محلول به شکل اسپری تقریبا در هر موقعیتی امکان‌پذیر است.متخصصین بهداشتی بر این عقیده‌اند که برای کشتن بیشتر ویروس‌ها حداقل 60 درصد الکل لازم است ( بیشتر محصولات ضد عفونی کننده حاوی 60 تا 95 درصد الکل هستند).

در مواردی از جمله پس از دست دادن، لمس سطوح مختلف در مکان‌های عمومی، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، تماس با حیوانات، خرید از فروشگاه و غیره می‌توانید دست‌های خود را با ضدعفونی‌کننده تمیز کنید.

برای خرید ضدعفونی کننده کلونیا کلیک کن

ضدعفونی کنندگی با آب و صابون

شستشو دست‌ها با آب تمیز و صابون معمول‌ترین شیوه پاکیزه سازی دست‌هاست.تا چندی پیش بسیاری از مردم از خواص فوق‌العاده و کم‌نظیر صابون برای پاکیزگی دست‌ها از مواد میکروبی و آلودگی‌ها بی‌اطلاع بودند و آن را تنها به‌عنوان یک شوینده معمولی به حساب می‌آوردند؛ اما امروزه بر طبق تحقیقات علمی ثابت‌ شده که محلول آب و صابون نه‌تنها یک شوینده عالی بلکه ضدعفونی‌کننده‌ای قوی و موثر نیز هست.

برای نابودی ویروس هاو برطرف کردن آنها از دست‌ها توسط محلول آب و صابون یا استفاده از صابون مایع لازم است تا زمان شستشو حداقل ۲۰ ثانیه ادامه پیدا کند. مالش صابون به تمام بخش‌های هر دو دست و زیر ناخن‌ها هم لازمه یک شستشوی کامل با این محلول است.

مقایسه آب وصابون با ضدعفونی کننده های کلونیا

بهترین راه مقابله با کرونا، ضد عفونی کردن و شستن دست‌ها است.افراد تا جایی که می‌توانند باید دست‌ها را با آب و صابون شسته یا از ضد عفونی کننده های دست استفاده کنند، زمانی هم که وارد محل امن خود یعنی خانه یا اتاق شخصی خودتان در محل کار و  غیره شدید، پیش از دست زدن به هر سطحی مجددا باید دست‌ها را شسته و بعد به کار خود ادامه دهید.

امادر صورتی که به آب و صابون دسترسی نداشته باشیم بایستی از الکل یا ژل‌های ضدعفونی کننده استفاده کنیم که بهترین راه برای پاکسازی دست هاست.البته کارایی این ضدعفونی‌کننده‌ها هم به غلظت الکل موجود در محصول وابسته است. به‌توصیه متخصصان، محصولی که بین ۶۰ تا ۹۵ درصد آن متشکل از الکل باشد، انتخابی مناسب برای تمیزکردن دست‌ها است.

روش استفاده از کلونیا

استفاده از محصولات ضد عفونی کننده پیچیدگی چندانی ندارد برای استفاده صحیح از ضدعفونی‌کننده‌های دست ابتدا مقدار توصیه شده بر روی جلد محصول را در کف یک دست قرار دهید، سپس دستان خود را به هم بمالید تا محلول تمام دست از جمله بین انگشتانتان را مانند زمانی که دست‌های خود را می‌شویید پوشش دهد و سپس صبر کنید تا محلول در معرض هوا خشک شود.

برای اینکه مواد ضدعفونی کننده دستان شما را از آلودگی پاک نمایند،یک یا دوبار درکف دست خود پمپ کنید.

ژل یا محلول را از دسترس کودکان دور نگه داریدزیرا درصورت بلعیدن بسیار خطرناک است.

برای خرید ضدعفونی کننده کلونیا کلیک کن

موارد مصرف کلونیا

ضدعفونی کننده دست کلونیا یکی از محصولات بی‌نظیری است که می‌تواند دست‌های شما را از هرگونه آلودگی و عامل بیماری‌زا پاک کند.این مایع جهت ضدعفونی کنندگی دست و صورت می باشد و علاوه بر آن بسیار خوشبوکننده نیز می باشد. کلونیا در حقیقت محلولی مرکب از الکل و رایحه گیاهان خوشبو می باشد.

یکی از معروف ترین اجناس که مصرف آن ریشه در فرهنگ و سنت مردم ترکیه دارد و از ایام قدیم تا به امروز پابرجا و پرطرفدار باقی مانده است کلونیا است. ضدعفونی کننده دست کلونیا مایعی مخلوط از الکل و عصاره گیاهان و میوه های معطر است.

از کلونیا برای ضد عفونی کردن انواع زخم ها استفاده میشود.

کلونیا کار افتر شیو را هم انجام میدهد. آقایان بعد از اصلاح صورت از کلونیا استفاده میکنند، که باعث تازگی پوست و عدم جوش زدن میشود.

کلونیا قبل از اپیلاسیون مورد استفاده قرار میگیرد.

کلونیا هر گونه تعرق ، لوسیون های بدن و چربی روی پوست ، را که هنگام اپیلاسیون مانع درگیر شدن کامل موم با سطح پوست می گردد تمییز می نماید.

همچنین به دلیل رایحه فرح بخش موجب کاهش استرس شخص می گردد.

مایع ضدعفونی کننده 400میل کلونیا در رایحه های مختلف برای سازگاری با سلیقه های مختلف موجود است.

صادرات کلونیا

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی مرکز آمار ترکیه (TÜİK)، ترکیه در سال گذشته به 97 کشور “کولونیا” صادر کرده از این طریق در 5 سال گذشته بیش از 30 میلیون دلار درآمد داشته است.
صادرات کولونیای ترکیه در سال گذشته 6 میلیون و 705 هزار دلار و واردات این محصول نیز در طی این مدت 1 میلیون و 664 هزار دلار بوده است.
بیشترین میزان صادرات کلونیاترکیه در طی سال 2015 به ارزش 1 میلیون و 28 هزار دلار و به کشور آلمان بوده است. عراق نیز با واردات 832 هزار دلاری کولونیا از ترکیه در جایگاه دوم کشورهای وارد کننده این محصول از ترکیه قرار دارد.

خرید کلونیا ترکیه

برای اطلاع از قیمت وخرید انواع مختلف رایحه های کلونیا به وب سایت پارلاک مارکت مراجعه کنید.

کلونیا ایوب صبری

مایع ضد عفونی کننده دست لیمویی ارگانیکEyup Sabri

مایع ضد عفونی کننده دست کلونیا 400 میل Eyup Sabri

 ضد عفونی کننده دست kolonya عنبر

در واقع یکی از روش های مقابله با بیماری های واگیردر طب ایرانی پخش اسانس های ضد میکروب در محیط با دود دادن گیاهان معطر است. گیاه عنبر نیز یکی از این گیاهان است که با عطر فوق العاده در این ضد عفونی کننده به کار رفته است.

مایع ضد عفونی کننده دست کلونیا عنبر 400 میل Eyup Sabri

 ضد عفونی کننده دست جنگل های بارانی

رایحه خوش بو و معطر باران جنگل،نشاط آور بوده و به افزایش حافظه افراد و کسب آرامش کمک میکند. استفاده از رایحه دلنشین باران جنگل باعث خروج امواج و انرژی های منفی محیط و ورود هوا و انرژی های مثبت می شود.

مایع ضد عفونی کننده دست کلونیا جنگل های بارانی 400 میل Eyup Sabri

ضد عفونی کننده دست اسطوخودوس

گلهای زیبای لاوندر سرشار از خاصیت و فوایدی است که برای آرامش جسم و روح تجویز می شود.بوی اسطوخودوس به آرامش بیشتر کمک میکند.

مایع ضد عفونی کننده دست کلونیا اسطوخودوس 400 میل Eyup Sabri

ضد عفونی کننده دست کلونیا تنباکو

تنباکو رایحه ای گرم، آرامش بخش و عمیق و تا حدی شیرین دارد.

مایع ضد عفونی کننده دست کلونیا تنباکو 400 میل Eyup Sabri

 ضد عفونی کننده دست کلونیا شب های پاریس

هنگام اولین استفاده متوجه رایحه لیمو و ترنج می شوید که این باعث ایجاد نشاط در شما می شود.

مایع ضد عفونی کننده دست کلونیا شب های پاریس 400 میل Eyup Sabri
دیدگاه شما

۳ دیدگاه

 1. ناشناس گفت:

  کلونیا ترکیه به ایران هم صادر میشود یا خیر خود ایران تقلبی صادر میکنه؟؟

  • مهدی افشردی گفت:

   خیر کلونیا های موجود در وبسایت پارلاک مارکت کاملا اصل بوده و مستقیما از شرکت تولید کننده تهیه می شود.

 2. لادن اسماعیلی گفت:

  سلام وقت بخیر از انواع این کالا سفارش دارم ولی موجود نیست به محض تکمیل موجودی به من اعلام بفرمایید

سلام!

اگر نتوانستید سؤال خود را در سؤالات متداول پیدا کنید، بدون تردید پیام دهید.

 • کد رهگیری پس از دو روز کاری توسط پیامک ارسال خواهد شد. درصورتی که پس از دو روز کاری کد رهگیری را دریافت نکرده اید از واتساپ پیگیری کنید.
 • سفارشات معمولا تا یک روز کاری، بعد از ثبت سفارش تحویل شرکت حمل و نقل انتخابی شما خواهد شد.
 • کد رهگیری مرسولات تیپاکس توسط خود شرکت تیپاکس توسط پیامک ارسال می شود. و از طریق لینک داخل پیامک می توانید پیگیری کنید.
 • پایین وب سایت نماد اعتماد الکترونیک قرار دارد با کلیک روی اینماد شما وارد صفحه مشخصات ما در سایت وزارت صنعت معدن می شوید، با بررسی سابقه ما و مشخصات ما می توانید اطمینان کافی را بدست آورید.
SocialSocial
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.